Romania Junioare Feminin

Program

Rezultate

25:21 11:13
Joi, 28 iulie 2016 /
SLOVACIA vs ROMANIA
Campionatul Mondial de Junioare 2016
29:30 14:11
Miercuri, 27 iulie 2016 /
ROMANIA vs DANEMARCA
Campionatul Mondial de Junioare 2016
22:25 9:13
Vineri, 22 iulie 2016 /
ROMANIA vs NORVEGIA
Campionatul Mondial de Junioare 2016
17:35 8:19
Miercuri, 20 iulie 2016 /
KAZAHSTAN vs ROMANIA
Campionatul Mondial de Junioare 2016
31:28 15:17
Marþi, 19 iulie 2016 /
ROMANIA vs PARAGUAY
Campionatul Mondial de Junioare 2016
24:21 9:9
Vineri, 08 iulie 2016 /
ROMANIA vs SPANIA
European Open
17:30 9:15
Joi, 07 iulie 2016 /
ROMANIA vs RUSIA
European Open
38:15 18:9
Miercuri, 06 iulie 2016 /
ROMANIA vs EGIPT
Campionatul Mondial de Tineret 2016
24:25 8:11
Miercuri, 06 iulie 2016 /
ROMANIA vs FRANTA
European Open
21:25 16:10
Miercuri, 06 iulie 2016 /
ROMANIA vs OLANDA
European Open
24:13 15:6
Marþi, 05 iulie 2016 /
ROMANIA vs MUNTENEGRU
European Open
15:15 8:10
Marþi, 05 iulie 2016 /
ROMANIA vs ELVETIA
European Open
16:12 7:6
Luni, 04 iulie 2016 /
ROMANIA vs ISLANDA
European Open
17:19 7:9
Luni, 04 iulie 2016 /
ROMANIA vs NORVEGIA
European Open
29:22 18:13
Vineri, 20 mai 2016 /
FRANTA vs ROMANIA
Pregatire
28:24 14:11
Joi, 19 mai 2016 /
FRANTA vs ROMANIA
Pregatire
24:23 13:10
Miercuri, 18 mai 2016 /
FRANTA vs ROMANIA
Pregatire
27:25 14:14
Sâmbãtã, 23 aprilie 2016 /
ROMANIA vs FRANTA
Pregatire
29:29 14:11
Vineri, 22 aprilie 2016 /
ROMANIA vs FRANTA
Pregatire
25:26 14:11
Miercuri, 20 aprilie 2016 /
ROMANIA vs FRANTA
Pregatire
25:27 12:15
Duminicã, 20 martie 2016 /
ROMANIA vs DANEMARCA
Pregatire
20:32 9:12
Sâmbãtã, 19 martie 2016 /
ROMANIA vs NORVEGIA
Pregatire
22:29 10:15
Vineri, 18 martie 2016 /
ROMANIA vs RUSIA
Pregatire
30:23 15:12
Sâmbãtã, 27 februarie 2016 /
ROMANIA vs GERMANIA
Pregatire
Nagy Elena, Verde Elena 1, Braniste Cristina 1, Dinut Bianca 3, Badea Alexandra 3, Lacatus Claudia 1, Tarca Sorina 4, Muntean Alexandra 1,Tilvan Florentina, Mititelu Cristina, Popescu Teodora, Mihart Andreea, Petrus Raluca 5, Bucur Daria 6, Banciu Alexandra 1, Damian Maria 1, Kelemen Raluca 1, Tecar Andreea 2. Antrenor Principal: Tarca Maraiana Anrenor secund: Dumitru Nadina
28:24 10:12
Vineri, 26 februarie 2016 /
ROMANIA vs GERMANIA
Pregatire
Nagy Elena, Verde Elena 1, Braniste Cristina, Dinut Bianca, Badea Alexandra 3, Lacatus Claudia 1, Tarca Sorina 5, Muntean Alexandra 3, Popescu Teodora, Mihart Andreea 2, Petrus Raluca 3, Bucur Daria 4, Banciu Alexandra, Damian Maria, Kelemen Raluca, Tecar Andreea 6. Antrenor Principal: Tarca Maraiana Anrenor secund: Dumitru Nadina
31:34 0:0
Duminicã, 23 august 2015 /
ROMANIA vs UNGARIA
Campionatul European de Junioare 2015 Macedonia
23:31 14:19
Vineri, 21 august 2015 /
ROMANIA vs DANEMARCA
Campionatul European de Junioare 2015 Macedonia
28:21 11:11
Miercuri, 19 august 2015 /
ROMANIA vs SUEDIA
Campionatul European de Junioare 2015 Macedonia
34:25 18:17
Marþi, 18 august 2015 /
ROMANIA vs SLOVENIA
Campionatul European de Junioare 2015 Macedonia
27:29 0:0
Duminicã, 16 august 2015 /
ROMANIA vs RUSIA
Campionatul European de Junioare 2015 Macedonia
27:30 0:0
Vineri, 14 august 2015 /
ROMANIA vs GERMANIA
Campionatul European de Junioare 2015 Macedonia
29:20 0:0
Joi, 13 august 2015 /
ROMANIA vs SPANIA
Campionatul European de Junioare 2015 Macedonia
24:28 14:17
Joi, 02 iulie 2015 /
ROMANIA vs RUSIA
Pregatire
35:30 16:13
Duminicã, 30 noiembrie 2014 /
ROMANIA vs FRANTA
Pregatire
29:23 18:10
Sâmbãtã, 29 noiembrie 2014 /
ROMANIA vs FRANTA
Pregatire
32:21 15:7
Duminicã, 03 august 2014 /
ROMANIA vs GERMANIA
Campionatul Mondial de Junioare 2014 (U18)
28:25 12:13
Vineri, 01 august 2014 /
ROMANIA vs MUNTENEGRU
Campionatul Mondial de Junioare 2014 (U18)
36:22 22:12
Miercuri, 30 iulie 2014 /
ROMANIA vs OLANDA
Campionatul Mondial de Junioare 2014 (U18)
30:30 13:14
Sâmbãtã, 26 iulie 2014 /
DANEMARCA vs ROMANIA
Campionatul Mondial de Junioare 2014 (U18)
27:25 14:11
Vineri, 25 iulie 2014 /
ROMANIA vs GERMANIA
Campionatul Mondial de Junioare 2014 (U18)
37:23 17:12
Miercuri, 23 iulie 2014 /
ROMANIA vs MECEDONIA
Campionatul Mondial de Junioare 2014 (U18)
22:42 10:19
Marþi, 22 iulie 2014 /
UZBEKISTAN vs ROMANIA
Campionatul Mondial de Junioare 2014 (U18)
34:20 16:9
Duminicã, 20 iulie 2014 /
ROMANIA vs ARGENTINA
Campionatul Mondial de Junioare 2014 (U18)
27:35 14:17
Duminicã, 22 iunie 2014 /
ROMANIA vs GERMANIA
Pregatire
32:27 15:15
Vineri, 20 iunie 2014 /
ROMANIA vs GERMANIA
Pregatire

Programul competitional anul 2017

# Data Actiune
1 04 - 14.01.2018 Pregatire Calimanesti
2 12 - 18.02.2018 Pregatire Sfantu Gheorghe
3 12 - 21.03.2018 Pregatire Ramnicu Valcea
4 04 - 11.06.2018 Pregatire Cheile Gradistei
5 15 - 21.06.2018 Pregatire Cluj Napoca
6 03 - 10.07.2018 Pregatire Satu Mare
7 19 - 26.07.2018 Pregatire Ploiesti
8 24 - 30.09.2018 Pregatire Ramnicu Valcea
9 26.11.2018 -06.12.2018 Pregatire Izvorani
10 21 - 25.03.2018 Turneu int. Rm Valcea
11 21 - 25.06.2018 Turneu int. Cluj Napoca
12 10 - 14.07.2018 Turneu int. Ungaria
13 07 - 19.08.2018 C.M W U 18 Polonia
14 06 - 11.12.2018 Turneu int. Rusia

Lot curent

Aceste informatii sunt disponibile doar in cazul in care nationala este implicata intr-un turneu final care necesita un lot oficial si nu pe cel largit.

Lot largit

ANCUTA MADALINA
Gr. Sc. Energetic Rm Valcea
2000
BALACEANU IOANA BEATRICE
ACS Transilvania Brasov/CNE Rm Vl
2001
BARABAS MONICA ALEXANDRA
CS Olimpic Tg. Mures
2001
BOCONDE LEMA ELENA
CSM Bucuresti
2000
BUJOR ANDREEA
ACS Transivania Brasov
2000
BURCEA GABRIELA
Bourg de Peage Drome Handball
2000
CACE ADINA
ACS Amy Slatina
2000
CAPRAR OANA
ASC Corona 2010 Brasov
2000
CHETRARU ANDREEA BIANCA
CSM Bucuresti
2000
CIAUSESCU CRISTINA
CSS 2 Bucuresti/ Rapid Bucuresti
2000
CIUCA DIANA CRISTIANA
HCM Rm Valcea/CNE Rm Vl
2000
CIUI CARINA
Gr. Sc. Energ. Rm Vl/CNE Rm Vl
2000
COMAN AMALIA
CSM Bucuresti
2000
COTET MIRABELA
LPS Braila
2001
DARIE SARAH AIDA
CS Hand. Art Galati
2002
DIMA CLAUDIA ANDREEA
CS Hand.Art Galati
2001
DRAGNEA ISABELA IOANA
CSS Tulcea
2000
DULHERIU ANA MARIA
ACS Transilvania Brasov/CNE Rm Vl
2001
GEANGU ANDREEA
HC Activ CSO Plopeni
2001
GHEORGHE STEFANIA CLAUDIA
CSS Tulcea
2001
GOGIRLA ALICIA MARIA
CS Chimia Rm Vl
2003
ICHIM IASMINA
LPS Braila
2000
ILIE MARINA ALEXANDRA
CSA Steaua Bucuresti
2001
JIPA STEFANIA OANA
CSM Bucuresti
2000
KEREKES EVA
CSS Odorheiu Secuiesc
2001
LUNG CRISTINA
HCM Craiova/SCM Craiova
2000
LUPASCU BIANCA
ACS Transilvania Brasov
2001
MARIN IULIANA DANIELA
CSS2 Bucuresti/CNE Rm Vl
2000
MATEI DANA
CSS Tulcea/CNE Rm Vl
2001
MICU ANA MARIA
LPS Braila
2000
MINCU ANA MARIA
HCM Craiova/CNE Rm Vl
2001
MORARU PATRICIA VALENTINA
CSM Bucuresti
2000
MOROIANU ANDRA LIVIANA
CSS1 C-ta/ CNE Rm VL
2000
MUNTEANU FLORIAN FLAVIA
CS Olimpic Tg. Mures
2000
NEACSU IRINA GABRIELA
ACS SC.181 SSP Bucuresti/CNE Rm Vl
2000
NECULA DANIELA
CS Hand. Art Galati/CNE Rm Vl
2001
PICA MIRUNA
CS Univ. ?U? Cluj Napoca
2001
POPA ANDREEA CRISTINA
CSS2 Bucuresti/ Rapid Bucuresti
2000
POPA LAURA
Gr. Sc. Energetic Rm Valcea
2000
SCHIOPU DANIELA
CSS Caracal/CNE Rm Vl
2000
STAMIN ROBERTA MARIA
CS Chimia Rm Valcea/CNE Rm Vl
2001
STAN REBECA
ACS Danubius 2010 Galati
2001
STRATULAT ALEXANDRA
LPS Iasi
2000
SURDUCAN STEFANIA
CS Phoenix Baia Mare
2000
TANASA RALUCA
AHC Danubius Galati
2000
TARSOAGA ANDREEA REBECA
CS Olimpic Tg. Mures
2001
TERCIU AMALIA
LPS Iasi
2000
UGRAN IOANA
CS Olimic Tg Mures
2000
VALCAN DENISA ANDREEA
CSS Tulcea/CNE Rm Vl
2000
ZECHERU BIANCA
CSM Ploiesti
2000

Staff nationala

AMARIEI Carmen Andreea
antrenor principal
DANULET Marius
antrenor secund
KEREKES BARBU Ildiko
antrenor portari
MARASTEANU Claudiu
maseur
MATASARU Niculae
maseur
TONITA Florentina
psiholog