Romania Tineret Feminin

Program


Sportivii/sportivele care se regasesc in componenta lotului largit sunt rugati ca in perioada actiunilor lotului nationala sa nu isi programeze nici o activitate fara acordul FRH.
Pentru LOTUL LARGIT vezi tabul de mai sus.


Rezultate

22:22 0:0
Duminicã, 25 iunie 2017 /
ROMANIA vs RUSIA
Trofeul Carpati Tineret
26:25 0:0
Sâmbãtã, 24 iunie 2017 /
ROMANIA vs FRANTA
Trofeul Carpati Tineret
28:25 0:0
Vineri, 23 iunie 2017 /
ROMANIA vs OLANDA
Trofeul Carpati Tineret
26:25 17:10
Vineri, 15 iulie 2016 /
ROMANIA vs GERMANIA
Campionatul Mondial de Tineret 2016
25:28 12:14
Joi, 14 iulie 2016 /
ROMANIA vs DANEMARCA
Campionatul Mondial de Tineret 2016
21:20 11:10
Marþi, 12 iulie 2016 /
ROMANIA vs CROATIA
Campionatul Mondial de Tineret 2016
32:31 16:13
Luni, 11 iulie 2016 /
ROMANIA vs JAPONIA
Campionatul Mondial de Tineret 2016
29:29 18:13
Sâmbãtã, 09 iulie 2016 /
ROMANIA vs GERMANIA
Campionatul Mondial de Tineret 2016
12:30 6:18
Joi, 07 iulie 2016 /
SPANIA vs ROMANIA
Campionatul Mondial de Tineret 2016
17:23 6:17
Luni, 04 iulie 2016 /
ARGENTINA vs ROMANIA
Campionatul Mondial de Tineret 2016
43:21 18:10
Duminicã, 03 iulie 2016 /
ROMANIA vs KAZAHSTAN
Campionatul Mondial de Tineret 2016
21:19 8:10
Vineri, 26 iunie 2015 /
ROMANIA vs RUSIA
Pregatire
30:30 17:16
Vineri, 26 iunie 2015 /
ROMANIA vs RUSIA
Pregatire
30:30 14:13
Joi, 25 iunie 2015 /
ROMANIA vs RUSIA
Pregatire
46:13 21:8
Duminicã, 19 aprilie 2015 /
ROMANIA vs KOSOVO
Calificare Campionatul European U19
25:17 12:8
Sâmbãtã, 18 aprilie 2015 /
ROMANIA vs SERBIA
Calificare Campionatul European U19
27:21 11:8
Vineri, 17 aprilie 2015 /
ROMANIA vs SLOVACIA
Calificare Campionatul European U19
19:31 8:15
Duminicã, 13 iulie 2014 /
ROMANIA vs FRANTA
Campionatul Mondial de Tineret 2014 (U20)
25:24 14:15
Vineri, 11 iulie 2014 /
ROMANIA vs UNGARIA
Campionatul Mondial de Tineret 2014 (U20)
27:36 12:20
Miercuri, 09 iulie 2014 /
ROMANIA vs KOREEA
Campionatul Mondial de Tineret 2014 (U20)
21:25 9:10
Luni, 07 iulie 2014 /
PORTUGALIA vs ROMANIA
Campionatul Mondial de Tineret 2014 (U20)
34:31 18:14
Sâmbãtã, 05 iulie 2014 /
RUSIA vs ROMANIA
Campionatul Mondial de Tineret 2014 (U20)
39:25 19:12
Joi, 03 iulie 2014 /
ROMANIA vs CHINA
Campionatul Mondial de Tineret 2014 (U20)
30:24 10:14
Marþi, 01 iulie 2014 /
ROMANIA vs SLOVENIA
Campionatul Mondial de Tineret 2014 (U20)
21:26 11:14
Duminicã, 29 iunie 2014 /
BRAZILIA vs ROMANIA
Campionatul Mondial de Tineret 2014 (U20)
35:22 13:10
Sâmbãtã, 28 iunie 2014 /
ROMANIA vs TUNISIA
Campionatul Mondial de Tineret 2014 (U20)
26:30 15:17
Duminicã, 22 iunie 2014 /
UNGARIA vs ROMANIA
Pregatire
28:25 19:13
Sâmbãtã, 21 iunie 2014 /
NORVEGIA vs ROMANIA
Pregatire
38:29 17:13
Vineri, 20 iunie 2014 /
DANEMARCA vs ROMANIA
Pregatire
29:30 14:17
Duminicã, 15 iunie 2014 /
ROMANIA vs RUSIA
Pregatire
31:28 17:11
Sâmbãtã, 14 iunie 2014 /
ROMANIA vs RUSIA
Pregatire

Programul competitional anul 2017


Sportivii/sportivele care se regasesc in componenta lotului largit sunt rugati ca in perioada actiunilor lotului nationala sa nu isi programeze nici o activitate fara acordul FRH.
Pentru LOTUL LARGIT vezi tabul de mai sus.


# Data Actiune
1 15-21.04.2018 PREGATIRE CENTRALIZATA /ZALAU
2 28.05-08.06.2018 PREGATIRE CENTRALIZATA / CHEILE GRADISTEI
3 31.05.2018 CONTROL INMS / BUCURESTI
4 12-17.06.2018 PREGATIRE CENTRALIZATA SI TROFEU CARPATI TINERET
5 18-20.06.2018 PREGATIRE CENTRALIZATA
6 22-24.06.2018 TURNEU INTERNATIONAL NORVEGIA/OSLO
7 25-29.06.2018 PREGATIRE CENTRALIZATA ZALAU
8 30.06-15.07.2018 C.M. U 20 UNGARIA/DEBRECEN

Lot curent

Aceste informatii sunt disponibile doar in cazul in care nationala este implicata intr-un turneu final care necesita un lot oficial si nu pe cel largit.

Lot largit


Sportivii/sportivele care se regasesc in componenta lotului largit sunt rugati ca in perioada actiunilor lotului nationala sa nu isi programeze nici o activitate fara acordul FRH.
Pentru CALENDAR lotului vezi tabul de mai sus.


BADEA ALEXANDRA
HCM RM VALCEA
BANCIU ALEXANDRA
HC DINAMO
BERBECE ANA MARIA
U CLUJ
BERBECE BIANCA
CSO PLOPENI
BUCUR DARIA
ASC CORONA BRASOV
CIUCA DIANA
CNE RM VALCEA
HOSU DACIANA
ASC CORONA BRASOV
KELEMEN RALUCA
HC ZALAU
LACATUS CLAUDIA
ASC CORONA BRASOV
LUNG CRISTINA
SCM CRAIOVA
MARIN BIANCA
CSM BUCURESTI
MIHART ANDREEA
CSU GALATI
NAGY ELENA
CSM SLATINA
NICHITEAN DIANA
HC ZALAU
PETRUS RALUCA
U CLUJ
POPA ANDREEA
CSS2 BUC/CS RAPID BUC.
POPESCU TEODORA
SCM CRAIOVA
SEVERIN ALEXANDRA
HC DINAMO
STANGA ANDREEA
HC ZALAU
STOICAN LORENA
SCM CRAIOVA
TARCA SORINA
ASC CORONA BRASOV
TARSOAGA ANDREEA
CS OLIMPIC TG MURES
TECAR ANDREEA
MINAUR BAIA MARE
VACARIU ANA
CS DACIA MIOVENI
VERDE NARCISA
HC DINAMO

Staff nationala

TADICI GHEORGHE
antrenor principal
BURCEA BOGDAN
antrenor secund
VLANGAR LAVINIA
asistent medical
GIGIU CRISTINEL
maseur
TONITA FLORENTINA
psiholog